Mūsdienās augstpapēžu kurpes tiek asociētas tikai ar meitenēm, bet vai zināji, ka 17. gs. augstpapēžu kurpes pirmie sāka nēsāt tieši galma jaunskungi?
tom” style=”text-align: center;”>Bieži tās bija izdekorētas arī ar ziedu izšuvumiem un dārgakmeņiem. Daiļavas tās sāka nesāt tāpēc, lai izskatītos vīrišķīgāk. Tagad gan lietas ir stipri mainījušās.
tom” style=”text-align: center;”>Nav brīnums, ka puišu dezodorantiem ir tik izteikta un specifiska smarža. Tie arī savā noturības ziņā ir spēcīgāki. Izrādās, ka puiši mēdz svīst par divreiz vairāk nekā meitenes, ko ņem vērā arī ražotāji.
ekbu_bof9g-allef-vinicius
attēls: unsplash.com
tom” style=”text-align: center;”>Iestājoties pubertātei, puišiem parādās izteikts sejas apmatojums. Audzēt to vai skūt – tas paliek katra paša ziņā, bet izrādās, ka vidēji ūsaiņi un bārdaiņi pavada sešus savas dzīves mēnešus skujoties.
tom” style=”text-align: center;”>Dabā ir paredzēts, ka viens sēklinieks – parasti kreisais – karājas zemāk nekā otrs. Tā tam jābūt, lai tie nesasistos un neberzētos viens pret otru, to īpašniekam pārvietojoties. Par visu ir padomāts!
tom” style=”text-align: center;”>Puisim orgasma laikā notiek 3 līdz 15 kontrakcijas un tiek izšļākta aptuveni tējkarote sēklas, kurā ir miljoniem spermatozoīdu, bet, lai apaugļotu olšūnu, ir nepieciešams tikai viens spermatozoīds.