Mēs gribam ar Tevi parunāt par to, kas ir svarīgi Tev, tāpēc mēs, biedrības “Papardes zieds” aktīvisti, izveidojām šo blogu. To var saukt arī par platformu, telpu sarunām vai par istabu stāstiem – tas paliek Tavā ziņā. Mēs runāsim par seksuālo veselību, par ērtiem un ne tik ērtiem jautājumiem, bet apsolām uz tiem  godīgi atbildēt.

Biedrības “Papardes zieds” valdes priekšsēdētāja Iveta Ķelle uzsver, ka šāda platforma ir nepieciešama īpaši šobrīd, kad jauniešu galvenie padomdevēji ir dažādas interneta vietnes:

Laikā, kurš jauna cilvēka dzīvē ir tik būtisks – tiek veidotas pirmās attiecības, pirmā seksuālā pieredze -, skola un vecāki savu lomu kā padomdevēji ir zaudējuši. Jaunieša padomdevējs ir katra paša viedtālrunis. Ziedam.lv vēlas kļūt sabiedrotais jaunietim šo daudzo jautājumu atbilžu meklēšanā. Laiki mainās, bet jautājumi paliek.

Īpaša nozīme pievērsta tam, lai atbildētu uz reāliem jaunu cilvēku jautājumiem, kas saistīti ar seksuālo un reproduktīvo veselību. Ilgu gadu laikā, vadot nodarbības un seminārus skolās, “Papardes zieds” var droši apgalvot, ka zina, kas uztrauc jaunus cilvēkus 21. gadsimtā. Līdz ar to, tēmas un materiāli blogam izvēlēti, balstoties uz šiem jautājumiem. Atbildes gatavojam kopā ar dažādu jomu speciālistiem, lai mūsu informācija būtu patiesa un uzticama.